Biuro rachunkowe ADF Lidmar – zarząd

Lidia Jankowska

Biegły rewident, doradca podatkowy

Jest absolwentką Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (SGPiS), wydziału Ekonomiki Produkcji.

Od 1975 roku zajmuje się rachunkowością i finansami, pracując w jednostkach badawczo-rozwojowych (Kętrzyńskie Zjednoczenie Rolno-Przemysłowe, Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Bisztynku) oraz w dużej firmie produkcyjnej: Fabryce Farb i Lakierów POLIFARB-PILAWA S.A. na stanowiskach: ekonomista, główny ekonomista, zastępca głównego księgowego, główny księgowy.

W latach 1987-1993 wspólnie z małżonkiem prowadzi firmę ZPH Lidmar, mini Dom Towarowy z odzieżą czołowych polskich firm (Wólczanka, Cora, Delia, Próchnik, Vistula, Bytom, Dana, Warmia, Intermoda), cieszący się dużym powodzeniem wsród mieszkańców Legionowa i okolic.

Od 1993 r. prowadzi działalność gospodarczą związaną z usługami księgowym, a od 2000 r. (wpis do rejestru biegłych rewidentów) - audyt, badanie sprawozdań finansowych.

W swojej pracy łączy dużą wiedzę zawodową, dojrzałość osobistą, wnikliwość, odnosząc się z szacunkiem do klientów i pracowników. Posiada 40-letnie doświadczenie w rachunkowości, księgowości zarządczej/controllingu, prawie finansowym oraz 15-letnie doświadczenie w zakresie wykonywania zawodu biegłego rewidenta (wyróżnienia, dyplomy). W swoim dorobku zawodowym ma ponad 150 badań sprawozdań finansowych różnych podmiotów.

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez działalność edukacyjną oraz publicystyczną.

Otrzymała certyfikat MECENAS EDUKACJI PRAWNEJ 2007 przyznany przez ELSA POLAND. 

W ADF Lidmar odpowiada za przeprowadzanie badań sprawozdań finansowych oraz zajmuje się doradztwem podatkowym i finansowym.

Wykonuje także doradztwo w zakresie informatycznych systemów wspomagających zarządzanie.

Prywatnie uwielbia czytanie książek, długie spacery i chodzenie po górach.

Kontakt: (+48 22) 784 91 60; audyt(@)lidmar.com.pl