ADF Lidmar: nowoczesne biuro rachunkowe – Legionowo, Pułtusk, Marki i okolice

ADF Lidmar jest rodzinną firmą audytorsko-księgową istniejącą na rynku od 1993 roku. Działamy jako biuro rachunkowe w Legionowie, jednak zakres świadczonych usług jest dużo szerszy. Naszą specjalnością nie jest wyłącznie księgowość i rachunkowość.

Chociaż naszym klientom oferujemy outsourcing księgowy (w tym kadry i płace, rozliczenia z ZUS), proponujemy także doradztwo podatkowe, prowadzenie dokumentacji podatkowej (m.in. rozliczenia roczne, JPK) oraz usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych. Na tle innych firm doradczych z powiatu legionowskiego i okolic, wyróżnia nas kompleksowe świadczenie usług oraz wysokie standardy działania.

ADF Lidmar

Działamy w oparciu o relacje partnerskie

Od ponad 20 lat profesjonalnie wspieramy przedsiębiorców w każdym aspekcie działalności gospodarczej. Dążymy do tego, aby nasi klienci mieli przeświadczenie, że z nami mogą się rozwijać. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się wypracować silne relacje partnerskie z przedsiębiorstwami, z których większość współpracuje z nami od ponad 10 lat.

Naszymi klientami są instytucje samorządowe, organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa osób fizycznych i prawnych. Chociaż nasze biuro rachunkowe obejmuje Legionowo, do współpracy zapraszamy klientów z takich miast jak np. Marki, Nieporęt, Serock, Jabłonna czy Radzymin. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jakie korzyści przyniesie współpraca z ADF Lidmar.