Audyt podatkowy Legionowo

Nasze biuro rachunkowe i kancelaria ADF Lidmar oferuje audyt podatkowy i finansowy w celu zweryfikowania poprawności funkcjonowania firmy. Specjaliści sprawdzają zgodność z obowiązującymi normami, przepisami oraz standardami prawa. W przypadku wykrycia ewentualnych niezgodności przedsiębiorcy otrzymują raport, a nasi pracownicy doradzają, w jaki sposób zapobiec ich występowaniu w przyszłości. W trakcie audytu podatkowego sprawdzamy, czy rozliczenia i zobowiązania podatkowe firmy prowadzone są, jak należy. Przeprowadzamy kompleksowe badanie, dzięki czemu możemy wcześnie wykryć i zniwelować wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Kompleksowe badanie audytowe

Audyt podatkowy, który oferujemy w ADF Lidmar to kompleksowe działania, które pozwalają sprawdzić prawidłowość ewidencji podatkowej firmy. Nasi pracownicy analizują dostępne informacje w dokumentacji i poddają weryfikacji wszelkie procedury przeprowadzane w przedsiębiorstwie. Audyt podatkowy stanowi więc istotne działanie przed kontrolą podatkową. W razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości przedsiębiorca nie ponosi żadnych konsekwencji i ma czas, żeby je naprawić.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi audytu podatkowego, który oferujemy w ADF Lidmar. Po zakończeniu tego procesu nasi pracownicy tworzą specjalny raport zawierający opis oraz podsumowanie wyników badania.